Maj 2024
Udostępnij:

Akademia ERC - IV edycja


Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo-Wschodnia zaprasza przedstawicieli wszystkich dziedzin nauki do udziału w kompleksowym programie wsparcia dla badaczek i badaczy planujących ubieganie się o finansowanie przełomowych badań w konkursach Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC).

Jeżeli prowadzisz innowacyjne badania, które niejednokrotnie wychodzą poza trendy naukowe i masz pionierski pomysł na projekt w dowolnej dziedzinie nauki, to zapisz się do „Akademii ERC”.

To już czwarta edycja programu, w ramach którego bezpłatnie wspierani są: badaczki i badacze zainteresowani aplikowaniem w konkursach Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC). ERC finansuje 5-letnie projekty, które wnoszą znaczące i przełomowe odkrycia do świata nauki.

„Akademia ERC” to kompleksowy program szkoleń z zakresu zasad konkursów ERC, konstruowania budżetu, struktury wniosku oraz procesu oceny. Jednak to nie tylko wiedza teoretyczna - kurs  wzbogacony jest praktycznymi „case study” prosto od laureatów ERC i ekspertów, którzy posiadają doświadczenie w  ocenie tego typu grantów.

Dołącz do „Akademii ERC”, spotkaj się z laureatami grantów i posłuchaj o ciekawych badaniach, które zdobyły finansowanie.  Dowiedz się, jak przekonać ekspertów do swojego pomysłu badawczego i jak wyróżnić się z grona najlepszych naukowców. Przystępując do inicjatywy uzyskasz wiele cennych rad, które pomogą udoskonalić Twoją aplikację o grant ERC.

Zapisy trwają do 5 czerwca br. Prosimy o przesyłanie Państwa CV wraz z krótkim opisem pomysłu na projekt ERC na adres: hpk@transfer.edu.pl  

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie HPKPPW.

 

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Aleja Mickiewicza 21
31-120
Kraków
rektor[a]urk.edu.pl
12 633 62 45
12 662 42 51
NIP: 675 000 21 18
REGON: 000001815
© 2023 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Dział Informatyki UR