Logo CAWP

Program Horyzont Europa dla pracowników URK

09.10.2024

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy na szkolenie dotyczące głównych założeń konkursów w Programie Ramowym Horyzont Europa, które odbędzie się w formie online, 05.11.2024 r., w godz. 10:00 – 13:00.

Podczas szkolenia postaramy się odpowiedzieć na kluczowe pytania, pojawiające się na początkowym etapie pracy każdego zespołu projektowego, zainteresowanego aplikowanie do konkursu HE:

1. Jak wyszukiwać konkursy w Programie Horyzont Europa?
  2. W jaki sposób analizować dokumentację konkursową i interpretować jej treść?

Od dobrego zrozumienia powyższych zagadnień zależy w dużej mierze sukces składanych przez Państwa wniosków konkursowych w programie Horyzont Europa.

Szkolenie, które dedykowane jest specjalnie dla pracowników Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, poprowadzi Pani Joanna Niedziałek, ekspertka Krajowego Punktu Kontaktowego NCBR.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia na adres: sylwia.czerniejewska@urk.edu.pl. Po dokonaniu rejestracji, zwrotnie na Państwa maila, zostanie wysłany link do spotkania.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu.